Hizmetler ve Çözümler

Standart Kargo

Gönderiler Türkiye geneli mesafelere göre değişerek 1, 2 veya 3 gün içerisinde teslim edilir. Standart kargo hizmeti ile tek parçada en fazla 100 ds ve 30 kg. lık gönderiler yapılabilir.

Aynı Gün Teslimat

Gönderiler saat 11:00 e kadar teslim alınır ve aynı gün saat 18:00 a kadar teslim edilir. Aynı Gün Kargo servisi ile tek parçada en fazla 100 ds ve 30 kg. lık gönderiler yapılabilir.

Şehir Dışı Acil Kargo

Gönderiler uçak seferlerine bağlı olarak bir sonraki gün saat 15:00 a kadar teslim edilir. Acil kargo ile doküman ve tek parçada en fazla 5 ds-kg. lik gönderiler yapılabilir. Ancak müşteri ihtiyacına göre gerektiğinde servis kapsamında özel araç tahsisi ile daha esnek çözümler üretilir.

Yurtdışı Kargo

Global servis ağına sahip partnerlerimiz ile yapılan anlaşma ve entegrasyonlarla ekspres gönderiler yurt dışındaki alıcılarına mesafelere göre değişerek 1-5 iş günü içerisinde, gümrüklü gönderiler ise hava kargo ve diğer ulaştırma seçeneklerine göre değişen sürelerde teslim edilir.

Şehir İçi Motorlu Kurye

Gönderiler şehir içinde en geç 120 dakikada özel teslim edilir. Şehir İçi Acil Motorlu Kurye hizmeti, doküman ve en fazla 5 kg-ds lik gönderiler içindir.

Şehir İçi Araçlı Kurye

Motorlu Kurye ile sevk edilemeyecek hacim ve ağırlıkta, zaman hassasiyeti olan gönderiler, şehir içinde tahsis edilen hafif ticari tipi araçlarımızla en geç 120 dakika içinde özel teslim edilir. Şehir İçi Acil Araçlı Kurye hizmeti, 100 DESİ ve en fazla 30 kd-ds lik gönderiler içindir.

Özel Kurye

Süre hassasiyetinin yanı sıra, ticari risk ve güvenlik hassasiyeti de olan ihale dosyası, sözleşme, ilaç, özel hediye vb. nitelikli teslimatlar bu servisle sağlanır. Özel kurye servisi motorlu olduğu gibi araçlı da olabilir. Bu servisimizde teslimat süresini ve zamanını müşterilerimiz belirler.

Aynı Gün Randevulu Kargo

Gönderisini saatlerce beklemek yerine tam saatinde isteyen müşterilerimizi Randevulu Teslimat hizmetimiz ile mutlu ediyoruz. Gönderisini hem sipariş verdiği gün isteyen, hem de belli bir saatte gönderi ile buluşmak isteyen müşterilerimiz bu servisimizi tercih etmekteler.

Ertesi Gün Randevulu Kargo

Gönderisini saatlerce beklemek yerine tam saatinde isteyen müşterilerimizi Randevulu Teslimat hizmetimiz ile mutlu ediyoruz. Gönderisini standart kargo kapsamında isteyen, aynı zamanda belli bir tarih ve saat aralığında gönderisi ile buluşmak isteyen müşterilerimiz bu servisimizi tercih etmekteler.