Depolama Hizmetleri

Postrans olarak, talep odaklı yönetim anlayışımız ve esnek teknolojik altyapımız ile müşterilerimize sevkiyat öncesi depolama hizmetleri vermekteyiz. Başta e-ticaret sektörü olmak üzere farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizin ürünlerinin tedarikçilerinden alınarak geçici depolamasını, alınan sevkiyat talimatlarına göre kargolanmasını veya dağıtım planlarına dahil edilmesini sağlamaktayız.
Kargo öncesi tasnif, ayrıştırma, paketleme, etiketleme işlemlerini müşteri talimatlarına göre depolarımızda yapmaktayız.
Teknolojik altyapımız ile müşterilerimizin stok ve sevkiyat bilgilerinizi uzaktan ve self olarak takip etmelerini sağlamaktayız.

Kargolama

Toplu satın alma yöntemi ile geniş servis ağına sahip servis sağlayıcılarla yaptığımız anlaşma ve entegrasyonlar sayesinde müşterilerimizin kargo networkü ile çıkacak ürünlerinin farklı seçeneklerle ve daha uygun maliyetlerle dağıtım ve teslimatlarını sağlamaktayız.
Bu yöntemle müşterilerimizin farklı taşıma ihtiyaçlarını tek tedarikçi olarak biz üstleniyor, gönderi sonrası takip işlemleri, sorun çözme, hasar-kayıp telafileri gibi süreçleri müşterimiz adına biz yönetiyoruz.

Routlu Dağıtım Hizmetleri

Postrans olarak müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda bayi, şube, depo veya belli bir alıcı listesine göre teslimatı yapılacak ürünlerin belirlenmiş rotalar çerçevesinde taahhüt edilen süreler içerisinde özel olarak teslimat hizmetleri vermekteyiz. Rotalı özel teslimatlarda teslimat planları ve teslim bilgileri online olarak müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır.

Arşiv Taşıma Tasnif

Esnek, yaratıcı ve pratik operasyonlarımızla arşiv taşımaları konusunda Türkiye’nin saygın banka kurumları nezdinde başarı ve güvenilirliğimizi kanıtlayarak arşiv taşımacılığında ilk tercih edilen marka konumundayız. Arşiv tasnif, paketleme, paletleme ve taşıma konusunda uzmanlaşmış, bu işin hassasiyetinin farkında olan kadrolarımız ve teknolojik alt yapımız ile arşiv tasnif taşıma işlemlerinizi güvenle gerçekleştiriyoruz.

Şehir İçi Parsiyel Dağıtım

Alanında uzman personeli, kendi araç filomuz ve güçlü bilgi sistemleri altyapımız ile tüm İstanbul’da müşterilerimizin ürünlerini istenilen noktalardan toplayarak bayilerine ve müşterilerine Parsiyel Dağıtım Hizmeti standartları ile teslim etmekteyiz.