Neden Postrans?

Kendi standartlarımızı dayatmıyor, sizi dinliyoruz.

Postrans olarak mevcut hizmet standartlarımızla kendimizi sınırlandırmıyoruz. Müşterilerimizden gelen özgün hizmet taleplerini deneyimlerimiz ve yaratıcılığımızla projelendiriyor, esnek operasyonlar üretiyoruz.

0 +

Günlük Teslimat

0 %

Müşteri Memnuniyeti

Farklı taşıma ihtiyaçlarını tek tedarikçi olarak
biz üstleniyoruz.

Sektörün tüm hizmet çeşitliliğini özgün anlaşmalarla bünyemize taşıyor, organize ediyor ve en uygun maliyet seçenekleri ile müşterilerimize tek tedarikçi olarak biz sunuyoruz.

Teknolojik altyapı ve entegrasyon kolaylıkları.

Postrans Kurumsal Kargo Takip ve Yönetim Panelinizden kullanıcı adı ve şifrenizi girerek teslimatlarınız ile ilgili bütün süreci adım adım ve 7/24 takip edebilirsiniz.
POSSERVICE

Posservice ile gönderilerinizi manuel veya API entegrasyon kodları ile otomatik sisteme girebilir, barkod basabilir, rapor alabilirsiniz.

POSTRANS GPS

Gps sistemli teknolojimiz ile dağıtım uzmanımız teslimat noktasına gidildiğine dair teslimat noktasının fotoğrafını çeker ve kordinatları ile birlikte kargo takip ekranınıza kaydeder.

posservis

Rahatlıkla ulaşılabiliriz ve müşterilerimizle iletişimdeyiz.

Tüm müşterilerimiz bürokratik süreçlere ve çağrı merkezi uygulamalarına takılmadan doğrudan tüm yetkililerimize ulaşabilmektedir.
Hızlı Teslimat
Hassas Taşıma
Güvenli Taşıma
Zamanında Teslimat